Kokkuvõtvalt reisitingimustest:

 • Üksikreisija või enama liikmete arvuga grupi jaoks toimub reisile kohtade tellimine kas kontoris kohapeal (Aleksandri 8, II k), telefoni (7344190; 525 8426) või elektronposti teel (info@tartureisiburoo.ee);

 • Pakettreisile registreerimisel on kliendil vajalik esitada järgmised andmed:

  * soovitud reisipakett kuupäevadega;

  * nimi ja isikukood (olenevalt sihtriigist passi number, kehtivusaeg);

  * elukoha aadress;

  * telefoni nr.

 • Reisibüroo jagab infot vabade kohtade olemasolu ja kliendile huvipakkuva reisi kohta.

 • Reisile registreerumise tasumise aeg on 3 tööpäeva ja tasu suurus on 60€, mis hilisemal reisi eest tasumisel pakettreisi hinnast maha arvatakse. Pakettreisi ülejäänud maksumuse tasumise tähtaeg on kuu aega enne reisi alguskuupäeva.

 • Reisil viibimise ajaks soovitame vormistada reisikindlustuse, mida on võimalik teha Reisibüroo kontoris, telefoni või elektronposti teel, tasumine toimub kas sularahas, maksekaardiga või pangaülekandega.

 • Pakettreisi hinna sisse kuuluvad teenused, mis on kirjas pakettreisi tutvustavas programmis. Hinna sisse ei kuulu üldiselt viisad, ekskursioonid ja reisikindlustus.

 • Kliendil on võimalik pakettreisilepingust taganeda rohkem kui 31 päeva enne reisi algust ja saada tagasi sissemakstud raha, vähendatuna 40 Viru Reiside bürookulud ühe inimese kohta ja antud hetkeks juba tehtud kulutuste võrra. 30-15 päeva enne reisi alguskuupäeva on reisikorraldajal õigus kinni pidada 25% pakettreisi hinnast, 14-8 päeva enne reisi alguskuupäeva on õigus kinni pidada 50% , 7-3 päeva enne reisi algust 75% ning vähem kui 48 tundi enne reisi algust on õigus kinni pidada pakettreisi kogumaksumus.

 • Kui klient ei ilmu kohale või reisist osavõttes ei ole vajalikke reisidokumente kaasas, siis raha ei tagastata.

 • Reisikorraldajal on õigus reis ära jätta juhul kui reisile ei ole kogunenud nõutav arv kliente või kui ohus on klientide julgeolek (sh loodusõnnetused, sõjad jms). Kliendil on õigus ärajäänud reis vahetada teise sama reisikorraldaja reisi vastu, tasudes või tagasisaades tekkiva hinnavahe, kui aga klient ei soovi asendusreisi tagastatakse kliendile kogu tasutud raha.

 • Klient, kes on sõitnud vähemalt 1 kord Viru Reisidega, saab soodustust järgnevast ostetud pakettreisist 5%; kui on sõidetud 2 või enam korda, on korduvreisija soodustus 10%.

 • Tartu Reisibüroo poolt vahendatud reisipakettide eest saate tasuda kas Tartu kontoris, sularahas, maksekaardiga või ülekandega SEB arveldusarve nr-le: EE291010152000652008.

Ole kiire ja telli bussireis juba täna, korduvreisjatele ja eelregisteerijatele kehtivad hinnasoodustused!

 

Küsige julgelt lisainformatsiooni Teid huvitavate pakettreiside kohta!

Seiklusrikkaid bussireise soovides,

Tartu Reisibüroo

Helista 7344190 või 5258426 ja küsi täpsemalt, ootame Teid oma kontoris Aleksandri 8 (Pasaazis II korrus)