TUI

TUI suvesihtkohtadeks on KREEKA saar Kreeta ja TÜRGI.

Kreeta reisid toimuvad kolmapäeviti vahemikus 05.05.-20.10.2021.

Türgi reisid toimuvad vahemikus 15.04.-31.10.2021.

 

Tartu Reisibüroo tel. 5258426, info@tartureisiburoo.ee

 

 

KREETA: hind nädalastel reisidel al. 408€/reisija kaheses toas.

TÜRGI: hind nädalastel reisidel kõik hinnas toitlustamisega al. 434€/reisija kaheses toas.

 

TUI puhkuse konseptsioonid: kindla formaadiga puhkus, kus on võetud arvesse eri vanuses puhkajate huvid.

FUN&SUN PEREPUHKUS
Detailideni läbimõeldud perepuhkus

Hotellituba on justkui isiklik korter, lasteklubi Toucan on lasteaed ja kool, meri ning basseinid on maailma kõige meeldivam vann, pearestoran – on unistuse köök ning a la carte restoranid on selleks, et kogu perega õhtusööki nautida. Sel hooajal on välja valitud 10 hotelli 350-st ideaalseks puhkuseks nii täiskasvanutele kui ka lastele!

 

TUI DAY&NIGHT CONNECTED
Puhkus noortele, mis annab energiat ja jääb meelde kogu eluks!

Seikluste, lõbusate ja positiivsete emotsioonide aeg. “Ultra All Inclusive” hotellipaketis leiad värskelt pressitud mahlad, rahvusvahelise köögi, a la carte restoranid ja tasuta imporditud alkoholi. Meelelahutuse poolelt pakutakse programme “Wellness – Fitness”, kus kuulsad instruktorid viivad läbi treeninguid ning “Night Life” tasuta sissepääsuga populaarsetesse ööklubidesse. Välja puhata saate mugavas hotellitoas, nautides tassikest teed või kohvi.

MINI TOUCAN LASTEKLUBID

Puhkuse kontseptsioon arengu- ja mänguprogrammidega lastele vanuses 4 kuni 12 aastat, mis on koostatud professionaalide poolt võttes arvesse vanemate soove. Hotellid Mini Toucan lasteklubidega võimaldavad teil veeta pikka aega oodatud puhkust olles kindel, et lapse eest kantakse hästi hoolt.
Meelelahutusprogrammid kahele vanuserühmale: Toucan Kids 4-7 aastastele ja Toucan Junior 8-12 aastastele. Lasteklubi on avatud 6 päeva nädalas 10:00-22:00, lõuna ja õhtusöögi vaheajaga. Õhtuti minidisko ja multikad.